حفاظت
خبر نگار پیام طبیعت
صفری روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه اظهار داشت بحق که بایستی به برنامه ریزان در اداره کل و بالااخص شهرستان کنگاور دست مریزاد گفت ..کاری کرده اند کارستان در راستای کاهش هر چند مقطعی ومحدود جمع اندکی از فارغ التحصیلان بیکار رشته های کشاورزی و منابع طبیعی .
2 مهر 1397 11:6
خبر نگار پیام طبیعت
مهندس کولانی ، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه اضهار داشت : در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت آبخیزداری در سطح کشور مبلغ 700 میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور اختصاص داده شد .
1 مهر 1397 11:51
خبر نگار پیام طبیعت
مهندس کولانی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه به همراه معاونین ، فرماندهی یگان حفاظت ، روسای ادارات روابط عمومی وحفاظت در مجمع نمایندگان استان حاضر شدند . وی در خصوص اهمیت حفظ خاک و منابع طبیعی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در اجرای عملیات آبخیزداری گفت : خوشبختانه این توفیق نصیب استان ما شد که از محل صندوق توسعه ملی مبلغ دویست میلیارد ریال اعتبارات که بایستی جهت اجرای طرحهای آبخیزداری با تاکید بر انسجام سازمانی و مشارکت مردمی اختصاص داده شودو با تلاش شبانه روزی همکاران ومردم خوب استان در دست انجام است .
27 شهريور 1397 9:55
در این گردهمایی آموزشی که با حضور مهندس کولانی مدیر کل و مهندس عسگری معاونت حفاظت و امور اراضی ومهندس بابایی ریئس اداره ممیزی اراضی تشکیل شد . ابتدا مهندس کولانی ضمن تاکید بر اجرای دقیق مقررات و آگاه سازی مردم اظهار داشت : خدمتگذار مردم هستیم و بایستس از هر گونه تعلل در خدمات رسانی به آنها خودداری نمود . مهندس عسگری و بابایی ضمن اعلام این مطلب که هدف از برگزاری این کارگاه ، ابلاغ اصلاحیه قوانین رفع تداخل است . روسای ادارات ، از موظف به اجرای کامل مقررات و همکاری با ادارات ثبت نمودند .
26 شهريور 1397 11:8
این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است (امام خمینی . ره)
در اولین روز از ماه محرم مدیریت و کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه همگام با ملت شریف ایران با برگزاری مراسم زیارت عاشورا و نوحه خوانی به استقبال این ماه رفتند .در این مراسم پرفیض که یاد آورد خط سرخ شهادت سرور و سالار شهیدان دشت کربلا بود، عاشقان اهل بیت (ع) با دلی آکنده از غم واندوه بر سینه وسر زدند وارادت خویش را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) ابراز نمودند.
21 شهريور 1397 12:41
خبر نگار پیام طبیعت
صفری روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمنشاه اظهار داشت جمله رایج در بین تشکلهای مردم نهاد سبز کرمانشاه با شعار( ما همین یک زمین را داریم ) است در واقع ما همین یک زمین را داشته ایم یا داریم ، پس بایستی فرمان راه گشای مقام معظم رهبری که می فرمایند :( برای سرسبزی کشور ، بایستی نهضتی فراگیر بر پا شود )را مد نظر قرار داد وتلاش کنیم که داشته باشیم چرا که برای این زمین توسعه ای نیست و بایستی با توجه به روند افزایشی جمعیت و آلاینده ها و .... آنرا حفظ کنیم .
18 شهريور 1397 11:17
بمناسبت بزرگداشت یاد و خاطر جانباختگان آتش سوزی اخیر در جنگلهای شهرستان مریوان مانور عملیاتی اطفاء حریق با همت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه و نمایندگان وهمچنین بازرس تشکلهای مردم نهاد استان در مراتع روستای سیاکمر از توابع شهرستان کرمانشاه صبح امروز برگزار شد .
13 شهريور 1397 10:57
خبر نگار پیام طبیعت
دکتر نوبخت معاونت امور جنگلها ، مهندس جمشیدیها مدیر کل حوزه ریاست و ارزیابی عملکرد ، دکتر غیبی مدیریت مرکز جنگلها ی خارج از شمال و مهندس کولانی مشاور ریاست محترم سازمان طی دو روز حضور خود ابتدا در جلسه ایی با حضور مدیر کل ، معاونین و فرماندهی یگان و تنی چند از کارشناسان حضور پیدا کرد . و ضمن ارائه نظرات و دیدگاههای ریاست محترم سازمان جنگلها ،مراتع و آبخیزداری کشور در حضور هزینه اعتبارات اختصاص داده شده از محل صندوق توسعه ملی گفت : باید این اقدامات برای مردم با ارزش اقتصادی و برای کشور پایداری و توسعه آب و حفظ خاک را بدنبال داشته و ماندگار باشد .
10 شهريور 1397 12:13
خبر نگار پیام طبیعت
صفری روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه اظهار داشت : تخصیص اعتبار 200 میلیارد ریالی به استان بار مسئولیت را برای ما دو چندان نموده و بایستی با سربلندی این بار را به مقصد مطلوب برسانیم و رسانه ها نیز بایستی در کنارما باشند و به عنوان بازوان توانمند در جهت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و همچنین جلب مشارکت مردم عمل نمایند .
7 شهريور 1397 13:42
در این مراسم که مهندس کولانی و جمعی ازکارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان حضور داشتند ، سخنران میهمان (حجت السلام والمسلمین کماسی ) مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در شرکت خدمات حمایتی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه ضمن تبریک بمناسبت تقارن عید سعید غدیر خم در هفته دولت ، دهه امامت و ولایت را گرامی و طی ارائه سخنرانی از خصائص والای مولای متقیان علی (ع) و اهمیت غدیر در اسلام مطالبی را به سمع حاضرین رساندن .
7 شهريور 1397 13:0
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   
آرشيو اخبار
از تا