آخرین اخبار
خبر نگار پیام طبیعت
زنگ آب در مدرسه ابتدایی شاهد دکتر زنگنه کرمانشاه بصدا در آمد زنگ آب با حضور فرماندارمحترم ومسئولین ادارات آموزش و پرورش ، سازمان آب ، محیط زیست ، منابع طبیعی و رسانه های خبری به صدا در آمد . میهمانان از دانش آموزان به عنوان پلیس آب نام بردند .
24 آبان 1397 10:37
خبر نگار پیام طبیعت
جمعی از زنان و مردان روستاههای حوزه آبخیز بازان از توابع شهرستان جوانرود از طرح های موفق منابع طبیعی در حوزه تین و زردویی و همچنین روستای مزیدی شهرستان پاوه بازدید کردند .
23 آبان 1397 13:44
خبر نگار پیام طبیعت
بازدید جوامع محلی از تجارب موفق با هدف افزایش آگاهی، دانش و سطح مهارت در تمام سطوح از جامعه محلی به منظور خودباوری و ارتقاء رفاه بهره‌برداران در راستای مدیریت یکپارچه منابع طبیعی از دستاوردهای مهم در طرح مدیریت جامع به شمار می‌آید.
23 آبان 1397 11:6
خبر نگار پیام طبیعت
مدیریت و کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه ، امروز 13 آبانماه سال 97 دوش ادوش ملت غیور انقلاب اسلامی ایران اعم از پیر و جوان ، زن و کودک ، با حضور خود وشرکت در راهپیمایی بزرگ سیزدهم آبان فریاد مرگ بر امریکا را سر داده و بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان شرق و غرب بخصوص اسرائیل و رئیس جمهور امریکای جنایتکار زدند .
13 آبان 1397 9:49
خبر نگار پیام طبیعت
در اولین روز از هفته ، شورای معاونین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اداره کل با ریاست مهندس کولانی تشکیل جلسه داد و مهندس کولانی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مواردلازم را جهت پیگیری جدی مورد تاکید قرارداد.
13 آبان 1397 9:25
به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه ، بند های سنگی ملاتی و خشکه چین حوزه آبخیز کنگر شاه در شهرستان کنگاور که با اختصاص اعتبار از محل صندوق توسعه ملی 1397 در حال احداث و بیش از 80 درصد از ساخت بند به اتمام رسیده
9 آبان 1397 11:28
خبر نگار پیام طبیعت
به نقل از خبر نگار پیام طبیعت : مسئول تربیت بدنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه ، در خصوص شرکت تیم های ورزشی در مسابقات قهرمان کشوری دهه مبارکه فجر امسال که درسطح استانها برگزار میگردد ،اظهار داشت : تیم های شرکت کننده در قالب کاروانهای ورزشی به مسابقات اعزام شده اند .
30 مهر 1397 11:35
خبر نگار پیام طبیعت
دراین بازدید ابتدا دکتر بهنیا و همراهان طی نشستی با مهندس کولانی مدیر کل ، مهندس داور ی معاونت برنامه ریزی و سر کار خانم مومنی مسئول بخش انفور ماتیک به لزوم توجه به مسائل امنیتی اشاره کرد و گفتند : در عصر ارتباطات آنچه کشور ما تهدید میکند همین مسائل سایبری است که تا به امروز هم صدماتی از این ناحیه داشته ایم .
25 مهر 1397 9:29
خبر نگار پیام طبیعت
سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور در عملی خدا پسندانه کمکهای نقدی وغیرنقدی خود را درقالب اعزام هیئتی ازمسئولین این سازمان به مناطق آسیب دیده (زلزله اخیر سرپل ذهاب )ضمن نشست ودیداربا کارکنان خسارت دیده ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستانهای ثلاث بابا جانی وسرپل ذهاب حمایت و همبستگی خود را اعلام نمود.
23 مهر 1397 12:16
خبر نگار پیام طبیعت
صفری روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت : این حضور را بایستی به فال نیک گرفت ، چرا که احساس می کنیم فریاد جنگل و جنگلبانان به گوش مردم و با لاخص مسئولین خواهد رسید .
22 مهر 1397 12:21
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   
آرشيو اخبار
از تا