عناوین اصلی
مقارن ظهر امروز احمد صفری نماینده مردم کزمانشاه در مجلس شورای اسلامی با مهندس کولانی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه دیدار کردند . ایشان ضمن عرض تبریک انتصاب وی از منابع طبیعی به عنوان سرمایه ارزشمند انسان یاد کرد و اظهار داشت : با انتصاب شایسته حضرتعالی امیدواریم بیش از پیش از این منابع حیاتی حفاظت شده و ترتیبی اتخاذ شود تا مردم خود را حافظ آن بدانند و با شما در یک خط حرکت کنند .
23 تير 1397 9:19
شهاب نادری نماینده محترم مردم پاوه و اورامانات با مهندس کولانی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه دیدار و گفتگو کردند . آقای نادری ضمن عرض تبریک انتصاب به مهندس کولانی از مردم پاوه و اورامانات بعنوان فرهنگی ترین مردم و دلسوزترین مردم نسبت به منابع طبیعی یاد کرد و گفت : این مردم به جهت اینکه فاقد اراضی زراعی است معیشت خود را از منابع طبیعی تامین می کنند پس شایسته است از ظرفیت های آنها استفاده شود .
20 تير 1397 8:36
در این نشست صمیمانه دکتر تجری نماینده محترم مردم گیلانغرب ،قصرشیرین و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک انتصاب مهندس کولانی از ایشان خواستند حافظی راستین برای منابع طبیعی با در نظر گرفتن وضعیت معیشتی مردم ، محرومیت ، وروند روبه رشد بیکاری جوانان و جوامع روستایی باشند .
19 تير 1397 11:32
به نقل از روابط عمومی اداره کل این نشست با هدف ارائه برنامه ها و سیاست های پیشنهادات و نقطه نظرات همکاران در رسیدن به آنچه که می تواند منابع طبیعی استان را در تمامی زمینه ها یاری نماید بود . این نشست با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید آغاز شد سپس حاج آقا احساندوست نماینده محترم حوزه ولی فقیه در اداره کل با استفاده به آیات و احادیث از خدمت صادقانه و اتکاء به خداوند منان و رعایت اخلاقیات گفتند .
17 تير 1397 9:51
مهندس باتمانی ضمن گفتگو با خبرنگار پیام طبیعت در خصوص معادن متروکه شهرستان هرسین گفت : معادن پس از بهره برداری عموما رها شده و چهره نامطلوبی را از خود بجای میگذارد ،از اینرو اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه ، معاونتهای حفاظت و امور اراضی ، آبخیزداری وفنی با پیگیری اداره حفاظت و حمایت زمینه تخصیص اعتباری معادل یک میلیارد ریال در قالب اعتبارات ملی با هزینه مطالعاتی و مشارکتی و یک میلیارد ریال هم در راستای اجرای طرح تلفیقی آبخیزداری با احداث (سازه) و کشت گیاهان دارویی (6 هکتارگل محمدی) را فراهم نمودند تا اقدامات مذکور زمینه ساز احیاءوباسازی این معدن متروکه باشد .که خوشبختانه این طرح با موفقیت عملیاتی شد .
14 تير 1397 12:35
به نقل از خبرنگار پیام طبیعت ، مهندس کولانی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه میزبان فرماندهی کل نیروی انتظامی استان ( سردار امان الهی ) و هیئت همراه بودند . در این نشست صمیمانه که با حضور سردار امان الهی ، معاونین، فرماندهان یگان و حفاظت اداره کل (سرهنگ پاسدار عباس بهاری) ومعاونت برنامه ریزی برگزار گردید مسائل و مشکلات وزمینه های همکاری مورد بحث و گفتگوقرار گرفت .
14 تير 1397 12:10
مهندس رستمی رئیس اداره استعداد یابی و بهره برداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه طی اظهار مطالبی به خبرنگار پیام طبیعت گفت : در راستای تحقق اهداف و ماموریت های سازمانی اقداماتی از قبیل تامین زمین مورد نیاز طرحهای سرمایه گذاری ، اشتغالزایی ، ساخت و سازهای مسکونی روستایی در قالب طرح هادی و همچنین تعین تکلیف بخشی از اراضی مورد نیاز ویا در اختیار نیروهای مسلح به این اداره کل محول شده است . در همین راستا طی 3 ماهه گذشته 42 فقره واگذاری در سطحی معادل 76 هکتار در قالب ماده 3( قانون حفاظت) به مجریان طرحهای جنگلکاری اقتصادی و توسعه باغات دیم در اراضی شیبدار داشته و 12 فقره واگذاری اراضی ملی در سطحی معادل 70 هکتار در قالب ماده 4 ساماندهی و عرضه مسکن در جهت اجرای طرح هادی روستاها به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار شده است .
14 تير 1397 9:48
صفری خبر نگار پیام طبیعت و مسئول روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه اظهار داشت : برگزاری کمپین حفاظتی منابع طبیعی و زیست محیطی با هماهنگی شورای محترم بخش ، آقای مظفری و تلاش مستمر وهمه جانبه دهیارجوان ، تلاشگرو طبیعت دوست آقای محمدی ، کاری نو و ارزشمند بود که مسئولین و کارشناسان را به حوزه چقاماران و بی ابر از توابع بخش مرکزی کرمانشاه کشاند . تا در مکان مقدس امام زاده قاسم گرد هم آمده و به تحلیل و بررسی مسائل و مشکلات حوزه بپردازند .
12 تير 1397 11:30
مهندس ملکی رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جوانرود طی گفتگویی اختصاصی با خبرنگار پیام طبیعت در خصوص بهره برداری از درختان بنه شهرستان جوانرود چنین گفت : خوشبختانه بارش نزولات آسمانی که تا اواخر فروردین امسال ادامه داشت جان تازه ایی به جنگلهای منطقه بخشید که باعث تراکم بالاپوشش گیاهی منطقه شده که می بایست به تعلیف دام برسد ویا به نحوی توسط مردم برداشت شود که متاسفانه بعلت شیب تند اراضی برای دامداران رونق زیاد ی نخواهد داشت .
11 تير 1397 11:57
مهندس غالبی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان پاوه در خصوص دست اندازی به عرصه های منابع طبیعی شهرستان پاوه به خبرنگار پیام طبیعت گقت : آنچه پاوه را از دیگر شهرستانهای استان متمایز میسازد ، عرصه های طبیعی جنگلی بکر و طبیعت زیبای آن است که همه ساله پذیرای خیل عظیمی از گردشگران دراین شهرستان است ، مردم فهیم و با فرهنگ این خطه همیشه سبز با گویش زیبای محلی خود علاقمندان بسیاری را از جمله گردشگران را در دورترین نقطه کشور بسوی پاوه می کشاند .
6 تير 1397 11:27
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   
آرشيو اخبار
از تا