عناوین اصلی
خبر نگار پیام طبیعت
دراین بازدید ابتدا دکتر بهنیا و همراهان طی نشستی با مهندس کولانی مدیر کل ، مهندس داور ی معاونت برنامه ریزی و سر کار خانم مومنی مسئول بخش انفور ماتیک به لزوم توجه به مسائل امنیتی اشاره کرد و گفتند : در عصر ارتباطات آنچه کشور ما تهدید میکند همین مسائل سایبری است که تا به امروز هم صدماتی از این ناحیه داشته ایم .
25 مهر 1397 9:29
خبر نگار پیام طبیعت
سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور در عملی خدا پسندانه کمکهای نقدی وغیرنقدی خود را درقالب اعزام هیئتی ازمسئولین این سازمان به مناطق آسیب دیده (زلزله اخیر سرپل ذهاب )ضمن نشست ودیداربا کارکنان خسارت دیده ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستانهای ثلاث بابا جانی وسرپل ذهاب حمایت و همبستگی خود را اعلام نمود.
23 مهر 1397 12:16
خبر نگار پیام طبیعت
صفری روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت : این حضور را بایستی به فال نیک گرفت ، چرا که احساس می کنیم فریاد جنگل و جنگلبانان به گوش مردم و با لاخص مسئولین خواهد رسید .
22 مهر 1397 12:21
به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه ، اعتبارات اختصاصی از محل صندوق توسعه ملی روند فعالیتهارا تسریع نموده است .
16 مهر 1397 13:13
شورای معاونین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه صبح امروز با قرائت تلاوتی چند از کلام ا.. مجید تشکیل جلسه داد . در این جلسه که اعضای ستاد اجرایی صندوق توسعه ملی هم حضور داشتند ابتدا مهندس کولانی ضمن تکر از تلاش بی وقفه و شبانه روزی همکاران اظهار داشت : تمامی تلاش ما بایستی در این راستا باشد که مردم به یقین برسند که ما خدمتگزار انها هستیم و تحولات را با جان ودل احساس کنند .
16 مهر 1397 11:16
طی روزهای گذشته اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه شاهد تحولاتی در مسئولیت ها بود ،
16 مهر 1397 10:9
خبر نگار پیام طبیعت
صفری روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه اظهار داشت : بحق که بایستی به برنامه ریزان در اداره کل و بالااخص شهرستان کنگاور دست مریزاد گفت ..کاری کرده اند کارستان در راستای اشتغال هر چند مقطعی ومحدود جمع اندکی از فارغ التحصیلان بیکار رشته های کشاورزی و منابع طبیعی .
2 مهر 1397 11:6
خبر نگار پیام طبیعت
مهندس کولانی ، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه اظهار داشت : در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت آبخیزداری در سطح کشور مبلغ 700 میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور اختصاص داده شد .
1 مهر 1397 11:51
خبر نگار پیام طبیعت
مهندس کولانی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه به همراه معاونین ، فرماندهی یگان حفاظت ، روسای ادارات روابط عمومی وحفاظت در مجمع نمایندگان استان حاضر شدند . وی در خصوص اهمیت حفظ خاک و منابع طبیعی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در اجرای عملیات آبخیزداری گفت : خوشبختانه این توفیق نصیب استان ما شد که از محل صندوق توسعه ملی مبلغ دویست میلیارد ریال اعتبارات که بایستی جهت اجرای طرحهای آبخیزداری با تاکید بر انسجام سازمانی و مشارکت مردمی اختصاص داده شودو با تلاش شبانه روزی همکاران ومردم خوب استان در دست انجام است .
27 شهريور 1397 9:55
در این گردهمایی آموزشی که با حضور مهندس کولانی مدیر کل و مهندس عسگری معاونت حفاظت و امور اراضی ومهندس بابایی ریئس اداره ممیزی اراضی تشکیل شد . ابتدا مهندس کولانی ضمن تاکید بر اجرای دقیق مقررات و آگاه سازی مردم اظهار داشت : خدمتگذار مردم هستیم و بایستس از هر گونه تعلل در خدمات رسانی به آنها خودداری نمود . مهندس عسگری و بابایی ضمن اعلام این مطلب که هدف از برگزاری این کارگاه ، ابلاغ اصلاحیه قوانین رفع تداخل است . روسای ادارات ، از موظف به اجرای کامل مقررات و همکاری با ادارات ثبت نمودند .
26 شهريور 1397 11:8
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   
آرشيو اخبار
از تا