پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - در اولین روز از هفته ، شورای معاونین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اداره کل با ریاست مهندس کولانی تشکیل جلسه داد .
بازدید : 230 13 آبان 1397 ساعت 9:25 شماره :53442
خبر نگار پیام طبیعت
در اولین روز از هفته ، شورای معاونین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اداره کل با ریاست مهندس کولانی تشکیل جلسه داد .

در اولین روز از هفته ، شورای معاونین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اداره کل با ریاست مهندس کولانی تشکیل جلسه داد .

مهندس کولانی مواردی بشرح ذیل را جهت پیگیری جدی مورد تاکید قراردادو گفت :  

* معاونتهای محترم به اتفاق حاج آقا احساندوست مسئول محترم دفتر نمایندگی ولی فقیه بازدیدهای آموزشی و ترویجی را فراهم و برنامه ریزی نمایند .

مسئله صندوق توسعه از سوی معاونین به جد پیگیری شود .

* مهمانسرای ادارات تجهیز شده و امور اداری به جد پیگیری نماید .

 * معاونت محترم برنامه ریزی اعتبار لازم را جهت مرمت و در صورت نیاز نصب تابلو های ادارات تامین و در اختیار روابط عمومی قرار دهند .

 با تامین اعتبار ، معاونت برنامه ریزی روابط عمومی تبلیغات محیطی را انجام دهد .

* صندوق حمایتی را جهت اتفاقات خاص راه اندازی گرد  .

 * به وضع رفاهیات کارکنان و برخوردداری از فضای کاری مناسب با شان آنها توجه و روسای ادارات شهرستانها نیز علاوه بر پیگیری از سوی اداره کل ، خوذ نیزباایجاد ارتباط با  مسئولین  شهرستانها نسبت به رفع کمبود ها اقدام نمایند نیز فراهم نمودن آن تلاش نمایند . 

در خاتمه این جلسه مراسم تودیع معارفه برگزار شد . از زحمات آقای فرامرز کهزادی به عنوان رئیس امور اداری طی سالهای گذشته قدردانی و آقای داریوش کرمی را بعنوان جانشین و رئیس اموراداری منصوب نمود .

در خاتمه مهندس کولانی و دیگر حاضرین در جلسه ضمن قدردانی از تلاشهای بی وقفه اقای کهزادی برای وی اروزی توفیق و سلامتی نمودند و حضور آقای کرمی را با توجه به تجربیاتی که در سازمان جنگلها کسب کرده اند را به فال نیک گرفته و ضمن اعلام همکاری همه جانبه با وی آرزوی توفیق وی را در پیشرفت امور و احقاق همه کارکنان را خواستار شدند . 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :