پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اعزام تیمهای ورزشی در چند رشته مختلف اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمانشاه به مسابقات قهرمان کشوری و شرکت در جام دهه مبارکه فجر امسال .
بازدید : 246 30 مهر 1397 ساعت 11:35 شماره :53034
خبر نگار پیام طبیعت
اعزام تیمهای ورزشی در چند رشته مختلف اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمانشاه به مسابقات قهرمان کشوری و شرکت در جام دهه مبارکه فجر امسال .

اعزام تیمهای ورزشی در چند رشته مختلف اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمانشاه به مسابقات  قهرمان کشوری در جام دهه مبارکه فجر امسال .  به نقل از خبر نگار پیام طبیعت : مسئول تربیت بدنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه ، در خصوص شرکت تیم های ورزشی در مسابقات قهرمان  کشوری دهه مبارکه فجر امسال که درسطح  استانها برگزار میگردد  ،اظهار داشت : تیم های شرکت کننده در قالب کاروانهای ورزشی به مسابقات اعزام شده اند و هم اکنون در دوره مقدماتی  در رشته فوتسال این دوره را سپری مینمایند .ما سعی کردیم از تمامی پتانسیلهای موجوددر بین کارکنان  در رشته های مختلف با وجود بازیکنان با تجربه در این اداره کل و شهرستانهای استان بهره بگیریم . و امیدداریم در چند رشته بتوانیم مقام های خوبی کسب کنیم . 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :