پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بازدید دکتر بهنیا ، مدیریت اداره اطلاعات و فناوری استان از اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کرمانشاه
بازدید : 371 25 مهر 1397 ساعت 9:29 شماره :52866
خبر نگار پیام طبیعت
بازدید دکتر بهنیا ، مدیریت اداره اطلاعات و فناوری استان از اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کرمانشاه

 

بازدید دکتر بهنیا ، مدیریت اداره اطلاعات و فناوری استان از اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کرمانشاه

در این بازدید ابتدا دکتر بهنیا و همراهان طی نشستی با  مهندس کولانی مدیر کل ، مهندس داور ی معاونت برنامه ریزی و سر کار خانم مومنی مسئول بخش انفور ماتیک به لزوم توجه به مسائل امنیتی اشاره کرد و گفتند : در عصر ارتباطات آنچه کشور ما را  تهدید میکند همین مسائل سایبری است که تا به امروز هم صدماتی از این ناحیه داشته ایم .

هر چند استان ما در این زمینه از جایگاه مطلوبی برخوردار است ولی می طلبد تا بیشتر کار کنیم .

دکتر بهنیا در ادامه سخنان خود اقدامات منابع طبیعی استان را بسیار مطلوب و با ارزش ذکر کرد وگقت : واینکه بایستی همه ادارات به این نحو عمل نمایند . 

در ادامه مهندس کولانی گفت  : تمامی اقدامات ما پدافندی است ، چرا که ما متولی حفظ خاک هستیم که امروزه از با ارزشترین منابع حیات است . لذا از خودرو های حفاظتی گرفته تا ورود و خروج در این اداره کل و چهارده شهرستان ضرایب امنیتی را بالا برده ایم و به جرات می توانیم بگوئیم از فعالیتهای عملیاتی مان در بخش های جنگل و مرتع ، بهره برداری ، آبخیزداری و طره هایمان در توانمند سازی  جوامع محلی و کاداسترا اراضی همه اهدافی پدافند ی دارند .

در ادامه مهندس داوری معاونت برنامه ریزی گفت : تمامی شهرستانهای ما به شبکه دولت متصل هستند  ما  حتی پرینتر را از دستگاههای اداری را حذف کرده و خیلی محدود از آن استفاده می شود . حتی ورود و خروج پرسنل شهرستانهای ما نیز در اداره کل به روز قابل بررسی است . 

در خاتمه میهمانان از محل تازه احداث  شده  ونصب سیستم انفور ماتیک بازدید کردند . 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :