پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری جلسه شورای معاونین
بازدید : 222 16 مهر 1397 ساعت 11:16 شماره :52535

برگزاری جلسه شورای معاونین
شورای معاونین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه صبح امروز با قرائت تلاوتی چند از کلام ا.. مجید تشکیل جلسه داد . 
در این جلسه که اعضای ستاد اجرایی صندوق توسعه ملی هم حضور داشتند ابتدا مهندس کولانی ضمن تشکر از تلاش بی وقفه و شبانه روزی همکاران اظهار داشت : تمامی تلاش ما بایستی در این راستا باشد که مردم به یقین برسند که ما خدمتگزار انها هستیم و تحولات را با جان ودل احساس کنند . 

وی خطاب  به معاونت ها و مدیران ادارات ستادی عضو گفت : نظارت را در راس امور قرار دهید .تلاش سازمان منجر به جذب اعتباراتی شده، این تلاش را با بهینه استفاده کردن ارج بنهیم .

در این نشست معاونین گزارشاتی از پیشرفت فیزیکی حوزه های خود ارائه نمودند که در ادامه معاونت برنامه ریزی و مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه به ترتیب مطالبی را در خصوص حوزه خود عنوان کردند .

در خاتمه این نشست مهندس کولانی ضمن تشکر  از زحمات آقای مهندس کلانتری در مسئولیت حوزه مدیریت از خدمات ایشان قدر دانی و وی را به سمت رئیس اداره پشتیبانی و ماشین آلات منصوب کردند . 

 همچنین از زحمات آقای مهندس پیمان معینیان در عنوان مسئولیت اداره منابع طبیعی شهرستان سنقر کلیایی قدردانی  و وی را به عنوان مشاور و رئیس حوزه  مدیریت اداره کل منصوب و مهندس پرویز میرزایی را به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی شهرستان سنقر معرفی نمودند .

همچنین از زحمات  مهندس حسن محمدی به عنوان رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان روانسر قدردانی و آقای مهندس فرزاد خسروی را به سمت رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان  روانسر منصوب نمودند .

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :