پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پروژه عظیم آبخیزداری ونشست خبرنگاران رسانه ایی با مدیرکل و معاونین منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه در هفته دولت کلید خورد
بازدید : 262 7 شهريور 1397 ساعت 13:42 شماره :51481
خبر نگار پیام طبیعت
پروژه عظیم آبخیزداری ونشست خبرنگاران رسانه ایی با مدیرکل و معاونین منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه در هفته دولت کلید خورد

پروژه عظیم آبخیزداری ونشست خبرنگاران رسانه ایی با مدیرکل و معاونین منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه در هفته دولت کلید خورد .

صفری روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه اظهار داشت : تخصیص اعتبار 200 میلیارد ریالی به استان بار مسئولیت را برای ما دو چندان نموده و بایستی با سربلندی این بار را به مقصد مطلوب برسانیم و رسانه ها نیز باید در کنارما باشند وبه عنوان بازوان توانمند در جهت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و همچنین جلب مشارکت مردم عمل نمایند. 

لذا در این نشست خبری که با حضور نمایندگان دفاتر خبرگزاریهای مهر ، موج،تابناک،فرتاک،ایسنا ،ایلنا،ایرنا،تسنیم ،برناوباشگاه خبرنگاران جوان به جهت ارائه توضیحات توسط مدیریت ، معاونین و فرماندهی یگان تشکیل وبه سئولات خبرنگاران پاسخ داده شد .

صفری در خاتمه گفت :  انشاا ... بزودی  به اتفاق خبرنگاران ونمایندگان خبرگزاریها ی استان بازدید رسانه ایی هم از طرحهاخواهیم داشت   .

                            
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :