پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - باز هم حریق در جنگلها و مراتع غرب کشور قربانی گرفت
بازدید : 216 4 شهريور 1397 ساعت 13:40 شماره :51384

باز هم حریق در جنگلها و مراتع غرب کشور قربانی گرفت

باز هم حریق در جنگلها و مراتع غرب کشور قربانی گرفت

 این بار در استان کردستان ، شهرستان مریوان ، جنگلها و مراتع تیله چهار یاور طبیعت را به کام خود کشید . 

مهندس کولانی مدیریت اداره کل منابع طبیعی استان کرمانشاه اظهار داشت : حامیان طبیعت تحت عنوان تشکلهای مردم نهاد و حاشیه نشینان جنگلها همواره بازوانی توانمند برای ادارات منابع طبیعی در حوادثی چون حریق بوده و هستند .

وی ادامه داد : از گذشته دور تا به امروزجنگل و جنگلبان با هم مانوس بوده و آنجه این دوستی را به تلخ کامی تبدیل می کند . حوادثی همچون حریق حادث شده در تیله مریوان  است که متاسفانه بر اثر بی احتیاطی و یا سود جویی و فرصت طلبی برخی افراد آغاز شد ه و نه تنها سرمایه ملی مردم که ودیعه الهی نیز به شمار میرود را به تلی از خاکستر تبدیل می کند بلکه حامیان از جان گذشته را نیز به کام خود می کشد .

کولانی در خاتمه در گذشت شهادت گونه چهار همیار طبیعت که جنگلها ی کرمانشاه هم رشادت های آنها را به یاد دارند را به مردم و مدیریت منابع طبیعی استان کردستان ، شهرستان مریوان و به ویژه خانواده جان باختگان تسلیت عرض نمود ه از خداوند منان برای آنها طلب مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و بردباری طلب نمود .وخواستار حمایت همه جانبه نمایندگان مردم در خانه ملت از منابع طبیعی کشور که بستر حیات تمامی موجودات زنده است شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :