پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نشست صمیمانه مهندس کولانی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه با همکاران
بازدید : 230 17 تير 1397 ساعت 9:51 شماره :50135

نشست صمیمانه مهندس کولانی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه با همکاران

                                                     نشست صمیمانه مهندس کولانی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه با همکاران 

به نقل از روابط عمومی اداره کل این نشست با هدف ارائه برنامه ها و سیاست های پیشنهادات و نقطه نظرات همکاران در رسیدن به آنچه که می تواند منابع طبیعی استان را در تمامی زمینه ها یاری نماید بود .

این نشست با تلاوت آیاتی چن از قرآن مجید آغاز شد سپس حاج آقا احساندوست نماینده  محترم حوزه ولی فقیه در اداره کل با استفاده به آیات و احادیث از خدمت صادقانه و اتکاء به خداوند منان و رعایت اخلاقیات گفتند . 

در ادامه مهندس داوری معاونت برنامه ریزی ، ضمن ارائه پاره ای توضیحات در خصوص رفاهیات ، وضعیت اعتبارات و برنامه های آتی سخن گفتند ودر ادامه جلسه مهندس کولانی ضمن تشکر از حضور همکاران  به ذکر مطالبی در زمینه ایجاد فضایی آرامش ، بخش برای کارکنان در تمامی حوزه ها پرداختند که بتواند روحیه انجام کار را در آنان افزایش دهد . وی گفت  : همه ما با یکدلی و هماهنگی توام با عشق می توانیم امور را به نحوی پیش ببریم که زمینه ارتقای اداره کل در سطح کشور فراهم آمد و رضایت مردم و بالا اخص بهره برداران فراهم شود . مهندس کولانی در خاتمه ضمن تاکید بررعایت نظم به سئولات همکاران پاسخ گفتند .

لازم به ذکر است در این جلسه ضمن ارائه سئولات همکاران ، فرم های نظر سنجی نیز از سوی روابط عمومی توزیع گردید که پس از تحلیل و برسی نتایج آن به اطلاع همکاران خواهد رسید . 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :