پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاري كارگاه آموزشي (پروژه مناريد)
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 899
بازدید کل : 49247
آخرین بروزرسانی:
29 ارديبهشت 1397 10:57
بازدید : 347 12 شهريور 1394 10:3 شماره :37347

برگزاري كارگاه آموزشي (پروژه مناريد)
 به گزارش خبرنگار پيام طبيعت كارگاه آموزشي يك روزه آموزشي و مشورتي وخبرنگاري در حوزه منابع طبيعي و محيط زيست ، اشتراك و انتقال دانش موخه 9/4/94 در سالن جلسات جهادكشاورزي استان كرمانشاه با حضور دكتر حسن زاده مديرپروژه مناريد استان  و خانم ببران مدرس و از اساتيد برجسته دانشگاه تهران و كارشناسان مرتبط و همچنين جمعي از خبرنگاران سراسري و استاني برگزار گرديد .
پس از قرائت آياتي چند از كلام ا... مجيد و شروع جلسه جناب آقای دکتر حسن زاده رييس پروژه مناريد سخناني را در ارتباط با عملکرد پروژه مناريد در استان کرمانشاه بيان نموده و بر هماهنگي بيشتر با جامعه خبری تاکيد کردند . سپس  مهندس آرش شريفي مسئول روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي و آبيخزداري استان كرمانشاه ضمن خيرمقدم مطالبي را تحت عنوان نقش روابط عمومي ها در تامل شايسته با خبرنگاران در حوزه هاي منابع طبيعي و محيط زيست عنوان نمودند .
همچنين سركار خانم مهندس ببران استاد برجسته  دانشگاه مدرس اين کارگاه  يك روزه بود كه بازده و  عملكرد  خبرنگاران  را پيرامون تهيه گزارشات و رويدادهاي عيني دانست و تعامل هرچه بيشتر در حفظ ونگهداري اخبار و انعكاس واقعي در زمينه هاي منابع طبيعي و محيط زيست برشمرد.

 صدور گواهي معتبر آموزشي يك روزه اين كارگاه در پروژه مناريد بنام شركت كنندگان صادر و تقديم شد
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :